Cécile McLorin Salvant & Sullivan Fortner // Přímý přenos koncertu z festivalu Pražské jaro

1.6.
18.00 - 22.00
Hořejší nábřeží

Popis události

Nesehnali jste vstupenky na vyprodaný koncert v DOX+? Chcete s užít jedinečný koncert s výhledem na Vltavu, Železniční most a Vyšehrad? Připravili jsme pro vás přímý přenos koncertu trojnásobné držitelky Grammy Cécile McLorin Salvant s klavíristou Sullivanem Fortnerem z hudebního festivalu Festival Pražské jaro / Prague Spring Festival

Krátce předtím, než Cécile McLorin Salvant vydala své druhé album WomanChild, kritik New York Times prorokoval: „Ač je širokému jazzovému publiku zatím neznámá, nebude to trvat dlouho.“ Jeho předpověď se bezezbytku naplnila. Toto její CD posbíralo celou řadu ocenění, včetně nominace na Grammy. Ve vítězství se jí sice podařilo nominaci proměnit až později, ale o to s větším úspěchem – v letech 2015, 2017 a 2018 získala Grammy za nejlepší vokální jazzová alba. Díky spolupráci s Pražským jarem přinášíme tento exkluzivní zážitek všem přesto, že koncert v DOXu je již vyprodaný.

Do jazzové nálady vás dostane živý koncert Petra Ernyei Quartet přímo na náplavce.

Příjemné posezení i občerstvení bude pro všechny návštěvníky zajištěno.

Přijďte si užít nevšední zážitek - přímý přenos na velkoplošnou obrazovku z koncertu Pražského jara přímo pod hvězdami! 🎤⭐

Program:
18:00 – 19:30 Petra Ernyei Quartet živě,
20:00 – 22:00 Cécile McLorin Salvant & Sullivan Fortner (přímý přenos koncertu pořádaného v rámci Pražského jara v DOXu)

V sobotu 1. června můžete na náplavce strávit celý den! V rámci akce #nasenaplavka pro celou rodinu, kterou organizuje správce pražských náplavek, se konají také interaktivní divadelní bojovka Vítejte v Československu a herna pro nejmenší děti s festivalem KUK. Obojí přímo na Hořejším nábřeží po celý den.

Youtube klipy:
bit.ly/TheGentlemanisaDope
bit.ly/YoureMyThrill
bit.ly/IWishICouldShimmyLikeMySisterKate

Pořadatel

Kurátor pražských náplavek