Don Gero [us] + Brin [us)

14.10.
08.00 - 10.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Don Gero (US)

crashsymbols.bandcamp.com/album/wizarding
instagram.com/don.gero/

(Zach D'Agostino) je umělec usazený v Portlandu. Jeho hudba je postavená na využívání živých bicích jako prostředek pro ovládání sekvencerů, spouštění syntezátorů a manipulaci se zvukovými texturami. S využitím akustické sady bubnů, modulárních syntezátorů a pedálů vytváří Don Gero rytmicky řízené kompozice, které připomínají zvukový doprovod videoher.

Brin (US)

brinsound.bandcamp.com/
instagram.com/casualshrine/

(Colin Blanton) je multi-instrumentální a zvukový umělec z Portlandu. Stejně jako zvuky, které ho obklopují, využívá snímací perkuse k vytváření hypnotických podkladů a rytmických skulptur.

---------

Don Gero (US)

(Zach D'Agostino) is a Portland based artists who utilizes live drums as a means of controlling sequencers, triggering synthesizers, and manipulating sonic textures. Using an acoustic drum set, modular synthesizers, and foot controllers, Don Gero creates rhythmically driven compositions reminiscent of a video game soundtrack.


Brin (US)

is the solo project of Portland, Oregon based multi-instrumentalist & sound artist, Colin Blanton. Like an audio journal sourced from his surroundings, he uses sensory percussion to create hypnotic sample-collage rhythmscapes.

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události