Farmářské trhy

29.6.
08.00 - 14.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Prázdniny začínají na Náplavce! Těšit se můžete na biozeleninu od Králíčků, v sobotu přijedou poprvé v letošní sezóně! K jejich sladkým zralým rajčátkům se perfektně hodí božská mozzarella od Latteria di Antonio, farma Krhanice přiveze parádní tvaroh, zakysanou smetanu, žluťoučké máslo a čerstvé mléko, fantastické buřty a špekáčky pořídíte u Klabenešů a pan Marounek se na Vás bude těšit s bezkonkurenčními klobáskami. Na večerní grilovačku u nás pořídíte také vyzrálé steaky, kuřecí, nebo krůtí maso, mladé cuketky, adygejský sýr od Syrer Moravia, čerstvé pstruhy nebo mořské ryby, zelináři se na vás těší s novými brambůrkami, křehkými saláty, vyzkoušejte také čalamády od Mama‘s Ajvary nebo pikantní omáčky od World of chilli.

Zastavte se u chráněné dílny Localhand omrknout, zda by se vám nehodily lněné pytlíky na ovoce, zeleninu a pečivo, hned na vedlejším stánku Českého smaltu objevíte parádní smaltované formy na bábovky a koláče a kvalitní litinové nádobí a mýdlárna Nežárka doveze úchvatná přírodní voňavá mýdla.

Dále na trhu borůvky, třešně, jahody, chřest, sezónní zelenina a bylinky, ovocné šťávy a mošty, marmelády, sirupy, pesta, oleje, koření a oříšky, chléb, buchty, koláče a zákusky, maso, vejce, uzeniny, mléčné výrobky a sýry, no prostě vše na co si vzpomenete. Těšíme se na vás!

Pořadatel

Farmářské tržiště