Gonsofus (Ru/Hu) live on Avoid •

12.7.
20.00 - 22.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Gonsofus is coming back to (A)void on July 12!
[english below]

Mezinárodní hudební projekt GONSOFUS (RU/HU/SK) je výsledkem spolupráce Sashu Mamaeva a Gábora Tokára. Vytvářejí si vlastní prostor, ale především vlastní zvuk, který je jejich značkou. Hodně hudebních a kultůrních vlivů a jazyků splýva do nich "Gonsofus style", který oni popisují jako “transcontinental groove”. Skupina je známa pro unikátní, velmi energické a živé koncerty, na kterých jen oni dva ovládají celý arzenál hudebních nástrojů a prostředníctvím "loopování" vytvářejí show se zvukem celého ansámblu.

Gonsofus za posledních 5 let odehráli okolo 400 koncertů v 19 státech, kromě krajin sousedních se Slovenskem například i v Německu, Litvě, Lotyšsku, Rusku, Belgii, Norsku, Španělsku či v USA. Vystupovali spolu s kapelami jako Jazzanova, New York Ska Jazz Ensamble, KOOP Orchestra, či Heymoonshaker. České publikum může znát Gonsofus z vystoupení na velkých slovenských festivalech jako Pohoda, Grape či Uprising, a z velkého počtu koncertů odehraných na různych místech Čech.

----
Using various instruments and live-looping, multi-instrumentalists Sasha Mamaev and Gábor Tokár create a powerful sound called “transcontinental groove”. A tight rhythm section, guitar, tasteful horns, and a unique vocal presence, all coloured by a hefty dose of carefully crafted electronics — this is the Gonsofus sound created live by just two musicians.

Gonsofus has spent the last 5 years actively touring Europe and the United States, with more than 400 concerts in 18 countries, including sharing the stage with such names as Jazzanova, New York Ska Jazz Ensemble, KOOP Orchestra, and more.

official website: www.gonsofus.com

live video: https://www.youtube.com/watch?v=ToJuFt90OHg
live video: https://www.youtube.com/watch?v=wRNIVLD3P8o
music video: https://www.youtube.com/watch?v=C9g3s_c67UU

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události

Dvořákovo nábřeží

Sobotní JAZZ na Náplavce

Hořejší nábřeží

Sobotní JAZZ na Náplavce

Hořejší nábřeží

CANN v Praze