Plovoucí po hvězdách/křest knihy Martiny Doležalové

14.10.
19.00 - 22.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Z kostela svaté Markéty na pražském Břevnově vyzvánějí zvony a odnášejí vše zapomenuté, ztracené... Co zbývá, když doznějí? Tak jako zvony odnášejí vše staré, musí se postavy z této knihy vypořádat se svým životem, zamotanými vztahy nebo ztrátami a začít nějak znovu. A to není v dnešní době jednoduché. Dvanáct různých osudů v jedné knize. Je život úspěšné blogerky doopravdy bezchybný? Co si počít ve volném roce mezi střední a vysokou? Jak doopravdy žijí hipsteři? Vstupte do světa dnešních mladých v povídkovém cyklu, v němž nechybí láska, nenávist, napětí, bolest, ale ani duchové nebo nadpřirozené příběhy, postavy se znají a navzájem si pomáhají ve světě, který je tolik podobný tomu našemu a současně tak magický.

Martina je spisovatelka, recenzentka, členka Yoga Alliance, která vyučuje jógu v různých zemích světa, od Bali a Dubaje až po Austrálii, Jižní Ameriku a Jihovýchodní Asii. Působí také v kurzech pro budoucí učitele jógy a pořádá workshopy, které kombinují jógu, meditaci a léčení zvukem. Vystupuje jako dance performer se stylem, který propojuje Dance jógu a Acro jógu se scénickým tancem a tradičním rituálním tancem kmenových kultur. Věnuje se zpěvu, výrobě uměleckých předmětů, malbě, fotografii či tvorbě videí. Více jak deset let své profesní dráhy strávila v akademické obci jako odborná asistentka vyučující anglický jazyk a češtinu pro cizince.
Dobře tedy zná skupinu young adults (19 – 25 let), pro niž především byla povídková sbírka Plovoucí po hvězdách vytvořena.

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události