The Mechanical Tales [IT] + Enchanted Lands [CZ]

26.4.
20.00 - 22.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

The Mechanical Tales (IT)

tvoří Juliette, Lux a Lloyd Sinatra. Trio je usazené v italském Udine, známém též jako hlavní město I. světové války a produkuje hudbu filmového charakteru s post-atomistickým vibem. 
Po mnoha letech zapojení do italské experimentální elektronické hudební scény a spolupráce s jinými kapelami se v roce 2012 rozhodli pro nový hudební projekt. Produkují a vydávají vlastní alba, propagují svou tvorbu a pořádají turné napříč Evropou zcela nezávisle, stylem udělej si sám. Tak jako je hudební stopa v kinematografii, pracují v blízkosti videa prostřednictvím spolupráce s několika vizuálními umělci. V roce 2014 potkali Eleonoru Sovrani, videoumělkyni zaměřující se na vztahy mezi vizuálním sdělením, společenskou dynamikou a uměleckým ztvárněním. Tato spolupráce již dala vytvořit mnoha performancím a multimediálním audiovisuálním živým aktům, instalacím, několika turné po Evropě a dvěma LP: Iceberg (říjen 2015, samonáklad) a About Fallout (únor 2017, samonáklad).

facebook.com/themechanicaltales/
themechanicaltales.bandcamp.com/

Enchanted Lands (CZ)

je projekt pražské producentky Barbory Polcerové. Na kontě má zatím debutové album Feed Goals, na sklonku loňského roku vydaného u pražského kazetového labelu Genot Centre. Její skladby vytvářejí podivný prostor, ve kterém každý - zdánlivě už statický - zvuk pomocí jemné změny rovnováhy odkrývá zcela nové vrstvy. Barbora zde využívá kolážových technik, prvků ASMR i nekonvečního samplování.

genot.bandcamp.com/album/feed-goals

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události

Rašínovo nábřeží

106. Primátorky