Tim Holehouse & Tourette Boys [uk/de]

10.11.
19.00 - 22.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

(A)VOID Floating Gallery, Pivovary Lobkowicz uvádějí a Lykotwor & Sons of Future 
uvádějíT I M H O L E H O U S E a n d t h e T O U R E T T E B O Y S ( U K / D E )
T H E T O W E R ( C Z )
B O R N E B Y T E M P E S T ( C Z )11.10.2018 19:30 GMT+2
(A)void Floating Gallery
Rašínovo nábř., Výtoň, Praha 2 - Nové Město, tram 3, 7, 17, 52 Výtoň"


Něco sklíčeného doom metalu, něco dávných ozvěn, něco hypnotické trans-fúze. Tři kořeny srůstající v jeden kmen na cestě k plodu psychedelie.


TIM HOLEHOUSE & TOURETTE BOYS
live | UK / DE, London / Dresden
psychedelic rock doom drone & blues fusion
https://touretteboys.bandcamp.com
https://timholehouse.bandcamp.com

After two years of friendship, both Tom Holehouse and the Tourette Boys decided to join up musically for a short Tour in late summer 2015. What started as a two band – two sets idea quickly developed into something interesting, when they spent an evening together in the rehearsal room, developing songs, interpreting Tim's songs, jamming for minutes. As a result, there were a lot of songs that were something new. Something collaborative. The music overcomes the genre boundaries between post-rock, doom, drone, psychedelic-rock and blues. Hypnotic and driving, the excessive compositions open up new and wide spaces.


THE TOWER
live | CZ, Praha
doom metal
https://thetowerdoom.bandcamp.com

Na české scéně není toliko smeček, které by vyly tak úpěnlivě. Vyjí poměrně osamoceně, ale o to usilovněji. Tradice nejenže táhne, ale odráží i samotnou podstatu, odkaz. Proto v objetí tradičního doom metalu, a nejen v něm, najdete to, co jste již dávno zapomněli a nebo nikdy nepotkali. Na ztracených pěšinkách zapomenutým lesem je na tříbení myšlenek času vždy dostatek. Cesty jsou dlouhé, občas i pravda těžko prostupné a svitu Slunce brání husté koruny stromů. Avšak oči spárkaté vás jako kouzelná buzola nakonec správně navedou a doprovodí do mechového hájemství. Split LP s MÖRKHIMMEL z minulého roku se zdá být až ikonickým, a to nejen v rámci našich tamních mokřadů. Tři záseky do soušky stačily na to, aby vysypaly z kmene troud. Teď již stačí jen pověstná jiskérka.. Přijďte a vezměte ji s sebou.


BORNE BY TEMPEST
live | CZ, Zábřeh n. M. / Kouřim
drone proto-folk
https://bornebytempest.bandcamp.com

Orbit a řád věcí jako výsledek starodávných cyklů, který jednou pro vždy povstal ze spleti labyrintu chaosu. Jako píseň psaná barbarskými silami volného pádu balvanu, jako ostrý břit projíždějící zmrzlým temným zálivem vesmíru, kde čas se vypařil a kde zůstala jen podstata očištěná od úpěnlivých smyslů a dychtící touhotvorné existence. Búřě na cěstě.


program:

20:00 The Tower
21:00 Tim Holehouse and the Tourette Boys 
22:00 Borne By Tempest


├┬┴┤
└┬┼┘


kontakt: phutureunknown / a t / roughgrain / d o t / com
vizuální a lyrický projev Riot.Pixel aka Ætyr, Lykotwor/Sons of Future/Phuture Unknown, MMXVIII

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události