Zoe Hayter & the band Eng-Cz /w Tiger Cooke IRL

7.12.
19.30 - 22.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

(A)VOID Floating Gallery a Pivovary Lobkowicz uvádějí prosincový koncert anglicko-české zpěvačky Zoe Hayter a irského folkového zpěváka Tigera Cooka v podpalubí A(V)OID Floating Gallery. 

Zoe Hayter 
www.zoehayter.com
Zoe Hayter je mladá anglicko-česká zpěvačka a skladatelka. Ve velmi raném věku začala hrát na ulicích Francie a v roce 2015 založila vlastní kapelu se zázemím v Praze. V roce 2017 vydala s kapelou první debutové album "Only Breathing". Momentálně vystupuje sólově či s novou doprovodnou kapelou. Během léta 2017 např. vystupovala jako support irskému zpěvákovi Glenovi Hansardovi během jeho turné nebo v září 2018 anglickému Danovi Owenovi. 

https://www.facebook.com/zoehaytermusic/

Tiger Cooke
www.tigercooke.com
Irský zpěvák a skladatel momentálně žijící v Dublinu, již od roku 2003 profesionálně vystupuje sólo nebo s kapelou. V roce 2005 vydal své debutové album "Wax & Seal" a v roce 2007 vydal album živých nahrávek "Live at St. Kevin's". Také tři roky vystupoval s David Geraghty's band jako vokalista a kytarista. Od začátku jeho kariéry si pomalu ale jistě vybudoval fanouškovské zázemí např. v Německu, Francii, Londýně, v Severním Irsku a v Americe. Jeho další alba, EP a singly: Fingertips Of The Silversmith, George's Street Arcade, The Secret EP. 

https://www.facebook.com/tigercookemusic/

Vstupné 100,-Kč goout.net/120,-Kč (A)VOID

Pořadatel

AVOID Floating Gallery

Podobné události