Musíte být u toho,když tyhle dvě kapely budou společně hrát v našem podpalubí.První je velmi energická kapela z Brna,jejíž hudba je charakteristická svou syrovou a nekompromisní energií a skvěle balancuje mezi grungem,funk rockem a dalšími…Druhá kapela je z Prahy a rozhoupe Kaminu svým rockem a výrazným ženským vokálem.
Vstupné 150,-czk