Pronájem náplavek

Pravidla

Stáhněte si pravidla pro výběr pořadatelů a pro realizaci krátkodobých akcí na pražských náplavkách ve vlastnictví hlavního města Prahy. Pravidla jsou platná od 16.3.2021

Stáhnout

Pronájem

Mapa Rašínovo nábřeží - sever.pdf

Mapa Rašínovo nábřeží - jih.pdf

Mapa Hořejší nábřeží - jih.pdf

Mapa Hořejší nábřeží - celé.pdf

tcp_horejsi_SEVER.pdf

Dvorakovo 01.pdf

Dvorakovo 02.pdf

Dvorakovo 03.pdf

Žádost o pronájem_Kobka17_2024.docx

Žádost o povolení užívání prostoru NPL 2024.docx

V případě vašeho zájmu o pronájem plochy náplavek postupujte prosím tímto způsobem:

  1. Pročtěte si pozorně Pravidla pro výběr pořadatelů a pro realizaci krátkodobých akcí (ke stažení výše).
  2. Ze souborů níže si stáhněte Žádost o povolení užívání prostoru NPL a odpovídající mapku nábřeží, na kterém plánujete konání vaší akce.
  3. Následně vyplňte Žádost, ke které připojte vámi vytvořenou krátkou prezentaci s popisem vaší akce a zakreslete do odpovídající mapy vaši představu o umístění objektů (ideálně v grafickém programu, stačí ale i zákres rukou a scan). Mapky jsou rastrované 1x1m a rozměry odpovídají zhruba skutečné velikosti.
  4. Vyplněnou Žádost o pronájem, prezentaci a zákres do mapy následně zašlete na adresu podpora-naplavky@tcp-as.cz

Upozornění: Protože aktuální dispozice pro umístění objektů na pražské náplavky v jednotlivých termínech se mohou měnit i v závislosti na typu akce (zejména u větších akcí), před zakreslením do mapy je možné nás kontaktovat na adrese podpora-naplavky@tcp-as.cz, kde vám poskytneme aktuální informace o možnostech umístění a dalších náležitostech. Podmínkou je ale vždy primární zaslání vyplněné žádosti a prezentace vaší akce.