Jihlavská skupina dnes přinese svůj osobitý blues-rock do našeho podpalubí klubu Kamina.
Večer bude nabitý sametovým zpěvem a emotivními sóly.
Kapela v Praze vystoupí poprvé a my jsme rádi,že vás tímto na její vystoupení můžeme pozvat právě k nám na Kaminu.
Vstupné na místě 250,-czk