Ladies Dress up & Tatoo party

27.9.
17.00 - 23.55
Hořejší nábřeží

Popis události

Večer plný tvořivosti, tance, vína a svobody ve společnosti inspirativních žen. V 17 hodin začíná workshop TETOVÁNÍ HENNOU s charismatickou lektorkou Tamarou https://www.facebook.com/mymehndiprague

Zazní něco o historii a symbolice tetování hennou, ale taky o tom, jak si nepřivodit kožní potíže. Jak si hennu správně vybrat a co by měla/neměla obsahovat? Také tyto otázky budou zodpovězeny! Tamara je expertka na slovo vzatá, hennu, se kterou pracuje, připravuje zcela sama a zcela přírodně.Pokud tohle není nic pro vás, nevadí! Dorazte rovnou na párty.Ve 20 hodin totiž začíná DRESS UP party s tancem a vínem, takže se na to náležitě „vohoďte“!

Každá žena má v šatníku kousky, které ji naplňují vzrušeným chvěním, ale nikdy si je neoblékla, protože je to moc krátké, moc dlouhé, moc upnuté, moc barevné, moc odvážné, prostě MOC. A je jedno, jestli to říká vnitřní kritička nebo někdo z okolí.Této noci nejsou žádná omezení, jen bezpečný prostor bez odsudku a hodnocení. Tak vezměte svou vnitřní bohyni do společnosti a náležitě ji na to nastrojte!Cena vstupenky za osobu:

– Workshop tetování hennou 990 Kč
– Dress up & dance party 200 Kč
– Kombo workshop & party 1090Kč​

V ceně vstupného je welcome drink

10 % z ceny vstupenky putuje na pomoc afghánským ženám prostřednictví sdružení Berkat.K zakoupení na místě budou zdravé sezónní tapas, exkluzivní výběr naturálních vín z Fajnšmekru po sklence, alko a nealko nápoje a skvělé kafe!

– foto Unsplash by @sam_bad

Místo si zajistíte zde https://goout.net/cs/another-awesome-ladies-party-dress-up-and-tatoo/szapgyr/

Pořadatel

U jednoho stolu

Podobné události

Hořejší nábřeží

Kurz malování akvarelem

Hořejší nábřeží

Kurz malování mandal

Hořejší nábřeží

Workshop koláže

Hořejší nábřeží

Workshop florárium

Hořejší nábřeží

Workshop květinové obrazy