Keramický kurz - základy modelování

18.5.
10.00 - 13.00
Hořejší nábřeží

Popis události

Zveme tě na první kurz ve ŠLIKRu s naší milou Bárou!

Na kurzu ZÁKLADY MODELOVÁNÍ tě seznámí se základním keramickým nářadím, válcováním, modelovaním z ruky i modelováním z plátů. Na kurzu si vyrobíš dva hrníčky nebo misky, ale předně tě srozumí s technikami a prací s hlínou. Krok po kroku tak, že příště si je při kafíčku můžeš rozvinout do dalších kreativních vytvorů.

Tříhodinový kurz se koná v sobotu 18.5. od 10 do 13 hod. Kapacita je 6 účastníků a přihlásit se můžete zprávou na email kaja.novak97@gmail.com. Kurzovné je 1600 Kč, v ceně jsou veškeré materiály a nástroje i výpal. Výrobky z workshopu budou po přežahu nachystané ke glazování do 14 dnů, glazování probíhá po vlastní ose - platí se zvlášť.

*Barbora Aradská vystudovala keramický design na bratislavské ŠUP a design kovu a šperku na FDULS v Plzni, momentálně je studentkou dokumentární tvorby na FAMU a filmových studií na FF UK. Zajímá se o filmové vyprávění, současné dění, environmentálně-sociální témata a súčasný autorský design. Ve své keramické a šperkářské tvorbě se pohybuje na hraně užitného designu v specifickém tvarosloví a instalacemi.

Pořadatel

ŠLIKR studio

Podobné události

Dvořákovo nábřeží

Hospodský kvíz na lodi

Dvořákovo nábřeží

Hospodský kvíz na lodi