Kurz krasopísma pro začátečníky

19.10.
18.00 - 21.00
Hořejší nábřeží

Popis události

Kurz krasopsaní pro začátečníky

Líbí se Vám v současné době oblíbený styl písma moderní kaligrafie neboli krasopisu?

Po absolvování kurzu budete umět dotvořit např. narozeninová či vánoční přání, jmenovky na dárky, dekorace domů či na jakoukoli oslavu nebo do rodinného alba. 

Na kurzu vysvětlím:
✍???? základy krasopsaní, 
✍???? ideální pomůcky potřebné k psaní, 
✍???? projdeme si malou a velkou abecedu, 
✍???? upozorním na nejčastější chyby,
✍???? domů si navíc odnesete finální práci. 

V ceně kurzu dostanete malý brushpen (štětečkový fix), osnovy, NOVOU aktualizovanou písanku, kterou využijete na místě a následně pro trénování doma a další psací pomůcky. Dále budete mít k dispozici i další brush peny jiných značek, abyste si mohli vyzkoušet, který vám nejvíce sedí. 

Kurz se bude konat na nádherném kreativním místě U jednoho stolu na Smíchovské náplavce v Praze. Na místě pro vás budeme mít připravené slané i sladké občerstvení z Bistro Špejle. 

Cena kurzu: 1.490 Kč. Maximální kapacita je 12 lidí na kurz. Místo si rezervujte zde přes registrační formulář nebo napište mail na necmarej@gmail.com a já vám pošlu platební údaje. Rezervace je platná po zaplacení kurzovného. Kurz se bude konat na nádherném místě U jednoho stolu na Smíchovské náplavce v Praze. 

Lektor: Lenka Trejbalová. Krasopsaní a malování akvarelem je moje vášeň již 4 roky a pořád si myslím, že se mám kde zlepšovat. Na kurzech jsem odučila více než 200 spokojených účastníků kurzu. 

Pokud chcete vidět více z mé práce, sledujte www.instagram.com/necmarej

Čmárejte, malujte, pište ... označujte mou tvorbu #necmarej 

Pořadatel

U jednoho stolu

Podobné události