Workshop Vintage květináč

3.8.
17.00 - 17.00
Hořejší nábřeží

Popis události

Dopřej si workshop v příjemné a kreativní atmosféře na břehu smíchovské náplavky a vytvoř si svůj vlastní letní květináč ve stylu vintage.

S technikou, používající původní křídové barvy, šetrné k životnímu prostředí (s neutrálním obsahem CO2), Tě tento workshop naučí přetvářet obyčejné hliněné květináče v zajímavé originální kousky.

K výrobě se používá technika razítkem.

V ceně workshopu je zahrnutý veškerý materiál, který je k výrobě potřeba. Od zapůjčení zástěry,  

Štětce

Razící formy

Hliněné květináče

fén apod. 

Z workshopu si odneseš své originální vlastnoručně vyrobené dílko. 

Místo na workshop si rezervuj zde přes registrační formulář.

Více o lektorovi:

Milovnice kreativních proměn, Veronika Riepen Skalová, razí heslo: Ze starého odloženého, nové a chtěné. Se vším, co souvisí s malováním, vyráběním, tvořením a mnohem více začala už velmi dávno, dnes se ale nejvíce věnuje různým technikám při tvorbě dřevěných cedulí ve stylu

vintage, proměně keramických hliněných nádob v krásné nové kousky a také renovaci nábytku. 

Ať už starý nábytek nebo odřezky dřeva, které už se nehodí, to vše dostane druhou šanci, nový kabátek a proměnu, díky které se stanou nejen maličkostí pro radost. I ta stará nepoužívaná skříň, stolek nebo židle, najdou své nové místo i uplatnění v našem životě. 

IG profil https://www.instagram.com/veronikariepen/

Vyhrazuji si právo na zrušení nebo změnu termínu workshopu. V takovém případě se kurzovné vrací anebo je nabídnut náhradní termín.

Storno podmínky:

Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem kurzu (workshopu) je storno rovno 100 % celkové ceny. Pokud jste přihlášeni a workshopu se nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.

V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

Ostatní detaily

Cena - 2200 Kč

Počet osob - 6

 

Pořadatel

U jednoho stolu

Podobné události

Hořejší nábřeží

Ladies Dress up & Tatoo party

Dvořákovo nábřeží

MS v Královské střižbě

Hořejší nábřeží

Kurz malování akvarelem

Hořejší nábřeží

Workshop koláže