Léčivé mandaly PLANT ART (obraz s živou rostlinkou)

3.10.
17.30 - 20.30
Hořejší nábřeží

Popis události

Mandaly jsou prastaré kruhové obrazce, které nám předávají svou moudrost klidu a harmonie. Při malování mandal můžeme nahlédnout do své duše a zažít očistný pocit klidu a ,,flow”. Mandaly jsou nosiči pozitivní energie a mají schopnost harmonizovat naše emoce, tělo a prostor, ve kterém se nachází.

V kurzu si ukážeme tradiční způsob malování mandaly. Kristýna vás zasvětí do tajů posvátné geometrie a způsobů, jak lze tyto pradávné znalosti využít k našemu léčení.

Bude tu pro vás:

Malovat budete na malířské plátno 30 x 30 cm akrylovými barvami a akrylovými fixy pod vedením skvělé Kristýny, která vám předá základní znalosti o míchání barev a naučí vás používat techniku DOT ART – tečkování. K dispozici budete mít tečkovací sady a zlaté akrylové fixy.

Kurz je koncipován pro začátečníky i pokročilé malíře. Předchozí zkušenost s malováním není vůbec nutná:).

Budeme tvořit v menší skupince max. 10 účastníků, aby každý měl dost prostoru konzultovat vše potřebné.

Odnesete si:

Z kurzu si odnesete svou vlastní mandalu s řasokoulí v aeráriu, která vám bude průvodcem ve vaší cestě za životem v lásce a harmonii.

Provede vás:

Kurzem vás provede Kristýna Velíšková – česká malířka, lektorka a autorka unikátních projektů Plant art a Arte harmony courses.
,,Mým posláním je malovat energetické obrazy, které harmonizují emoce a aktivují potenciál vaší duše. Zasvětila jsem svůj život zkoumání duševních a emočních mechanismů a způsobů, jak se vymanit z pout starých vzorců a zranění minulosti, naplno odemknout svůj potenciál a tvořit život v lásce, klidu a hojnosti.”

Sledovat Kristýnu můžete na instagramu či se podívat do galerie obrazů na webu.

Cena workshopu:

2 300 Kč

Registrace:

Místo si rezervujte na našem webu přes registrační formulář anebo tady u Kristýny.

Všechny malířské pomůcky jsou již zahrnuty v ceně kurzu. S sebou si vezměte pouze zástěru či oblečení, které si můžete umazat.

Pořadatel

U jednoho stolu

Podobné události

Dvořákovo nábřeží

Prohlídka pivovaru pro seniory

Dvořákovo nábřeží

Soutěžní kvíz

Dvořákovo nábřeží

Soutěžní kvíz

Dvořákovo nábřeží

Soutěžní kvíz

Hořejší nábřeží

KYTARY NA SMÍCHOVSKÉ STRUNĚ