Swing na lodi Tajemství

20.9.
19.00 - 23.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Velké taneční finále letní sezóny na palubě divadelní lodi bratří Formanů. Radostně plující tančírna a nádherný večer na Vltavě mají neopakovatelné kouzlo. V hlavních rolích večera to roztočí ti nejlepší : sólisté nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky oblíbení MELODY BOYS, vyhlášení FUTUR SWING nebo hvězda nejlepší electroswingové noci v Hamburku, mistr DJ WARRICK FROST.

V programu noci nesmí chybět kapitán plavby DJ MACKIE MESSER, okouzlující taneční diva MAYA FULL POWER, šarmantní swingařka STELL THE HEPCAT nebo hvězdy tanečního studia ZIG ZAG TAP & SWING. A to není všechno.

Jistotou každé plavby je taneční minilekce na úvod večera, dva lodní bary a kotel nejlepšího grogu na řece nebo WELCOME NAVY RUM pro první hosty grátis.

NEZAPOMEŇTE, LOĎ TAJEMSTVÍ ZVEDÁ KOTVY A ODPLOUVÁ VE 20:00 !

PROGRAM PLAVBY
MELODY BOYS (sólisté orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky)
FUTUR SWING (manouche jazz live)
DJ MACKIE MESSER (radio 1 / electro swing river)
DJ WARRICK FROST (hamburk / electro swing crew)
ZIG ZAG TAP & SWING (taneční studio)
DJ STELL THE HEPCAT  tradiční swing)
DJ JORDAN ŠTEPÁNEK (taneční minilekce)
MAYA FULL POWER (burlesque show)
WELCOME NAVY RUM (pro první hosty grátis)

TĚŠÍME SE NA SPOLEČNOU PLAVBU!

https://youtu.be/cxQJyKSzQnY

Více informací

Koukněte jak krásně to swingovalo na konci minulé sezóny!

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI: RADIO 1 & ARTIKL !

YOUTUBE: Koukněte na minulé plavby Rum & Coca Cola / Tequila

● ČASOVÝ PLÁN PLAVBY:
18:30 OTEVŘENÍ POKLADNY
18:30 WELCOME NAVY RUM
20:00 POZOR ! ZVEDÁME KOTVY – ODPLOUVÁME!
23:00 NÁVRAT LODI – ZAKOTVENÍ – KONEC PLAVBY!

DRESSCODE: Swingová móda, švihácké námořnické uniformy nebo stylové večerní šaty jsou určitě vítány. Nejsou však podmínkou vstupu. Moc se těšíme na Váš hezky elegantní styl a nekonečnou fantazii. Pěkná foto inspirace je k vidění na fotografiích z předešlých tančíren na lodi Tajemství.

1. MÁJ – SWING NA LODI TAJEMSTVÍ

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ – ZÁŘÍ 2015

● KAPACITA: lodi Tajemství je z důvodu bezpečnosti striktně omezena. První vlna palubních vstupenek za 330 Kč se právě prodává. Po vyprodání budou další lístky o něco dražší. Neváhejte, vždyť víte že loď Tajemství je sice velké plavidlo, ale určitě není nafukovací.

● ÚČINKUJÍCÍ A PROGRAM PLAVBY: Program plavby připravuje tančírna Electro Swing River. Program je průběžně aktualizovaný. Finální podobu najdete 19. září tady, na facebooku Electro Swing River a na facebooku kapitána plavby.

● POZOR – TEPLE SE OBLEČTE!
Romantická podzimní plavba na palubě lodi Tajemství není tropická noc uprostřed léta. Loď Tajemství je letní divadelní scéna bez topení. Návštěvníkům lodi bude k dispozici nejlepší grog na řece a řádící parket Tajemství. Když jsme zavírali sezónu v říjnu, tak byl parket rozžhavený, až se z lodě kouřilo.

● ZTRÁTY A NÁLEZY
Všechny dotazy k zapomenutým osobním věcem a pokladům neváhejte zaslat do zprávy na fb profil kapitána plavby. Pokud jste své poklady určitě zapomněli na palubě lodi, vždycky jsme je šťastně našli.

● ADRESA – KOTVIŠTĚ: Loď TAJEMSTVÍ v létě kotví na pražské Náplavce na Výtoni, u železničního mostu. (Rašínovo nábřeží, Praha 2)

 

Pořadatel

Loď Tajemství

Podobné události