VEGGIE NÁPLAVKA JOY

1.5.
10.00 - 21.00
Rašínovo nábřeží

Popis události

Naše eventy a Veggie Náplavku pro vás tento rok připravujeme už po osmé, letos s podtitulem JOY. Hlavním důvodem byla na začátku i teď ohleduplnost ke zvířatům, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí – a my nejsme vyjímkou.

Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české, a podle loňských zpráv i evropské open air veganské akce. A to nás samozřejmě velmi těší 

Letos jsme k ní přidali i malé překvapení: nový event For Planet Fest.

Každý rok pro vás na 1. máje a v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce největší veganský market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí a neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young.

A také sportem, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony.

A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 

Přijďte se inspirovat, moc rádi vás přivítáme 7.4. na For Planet Festu a na dalším, 8. ročníku Veggie Náplavky 1.5.2019 na Náplavce na Rašínově nábřeží (hlavní Náplavka).

Vegan Fighter Crew 

 

Pořadatel

VEGAN FIGHTER / ČVA

Podobné události